Zbývají poslední 3 místa na září. Domluvte si prohlídku a užijte si klidné léto!

Rej sněhuláků

rej sněhuláků

V MuŠce je zima v plném proudu a rej sněhuláků to jen potvrdil. Školka se nám zaplnila sněhuláčky, každý měl svůj osobitý výraz. Dopoledne patřilo hrám, při kterých děti spolupracovaly, trénovaly dech i přesnost při hodu na cíl. Tečku za skvělým dnem udělala diskotéka, kde jsme protančili bačkůrky ☃️ Zůstal po nás lehký zimní chaos a krásný sněhulákový zážitek ❄️🩷🩵

Share